Onze visie op ‘Transformatie’

Alles verandert, dus ook binnensteden. Deze transformaties zijn nodig om interessant te zijn en te blijven voor bezoek en verblijf. Het veranderen van je complete aanbod, de perfecte branchemix, aanpassen van panden en omgeving, verduurzaming en het laten verkleuren van (deel) gebieden.

Meer wonen, meer bedrijvigheid, meer verblijfswaarden, of meer Transformatie vereist de zwaarste vorm van samenwerking tussen partijen zoals ondernemers, pandeigenaren en gemeente. Want ieder heeft een partje van de oplossing en niemand heeft alle partjes alleen. 

Actuele en recente projecten

Delden: mod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Roosendaal: mod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Bladel: mod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Delden: mod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Roosendaal: mod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Bladel: mod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Bekijk ook onze overige thema’s: