Transformatie; van denktank naar visie

Wat is er nodig om tot een compact en aantrekkelijk centrum te komen? Daar heb je naast gemeente en ondernemers ook de vastgoedeigenaren voor nodig. Heb je behoefte aan vastgoedeigenaren als gesprekspartner in jouw winkelgebied?

 

Wij horen vaak dat het moeilijk is om vastgoedeigenaren aan tafel te krijgen bij zaken die de binnen- stad en de pandeigenaar aangaan. De vastgoedeigenaren zijn over het algemeen niet verenigd en daarmee als collectief moeilijk aanspreekbaar, terwijl zij medebepalend zijn voor de ontwikkeling van het vastgoed in het winkelgebied. De stakeholders van de binnenstad [winkelgebied] zijn de ondernemers, vastgoedeigenaren en gemeente. Deze stakeholders moeten samen de koers bepalen en mee investeren in de toekomst van het winkelgebied. Dit kan alleen als iedere partij zelf goed weet wat zij wil en wat zij wil bereiken.

Wil je de vastgoedeigenaren in jouw winkelgebied verenigen?

Klik hier om te zien wat wij voor je kunnen betekenen.