Coaching beter ondernemen

Zou het niet fijn zijn wanneer je een sparringpartner hebt die je helpt met de uitdagingen die bij het online ondernemen komen kijken? Denk aan vragen als: hoe gebruik ik de verschillende Social Media? Hoe krijg ik meer volgers? Hoe kan ik campagnematig werken? Wat levert het me op? Als ondernemer komt er veel op je af en kan het prettig zijn een sparringpartner te hebben die jouw onderneming begrijpt en verder kan brengen. In onze hedendaagse maatschappij kun je niet achterblijven met je marketing. Het klinkt als een grote opgave en hoe moet je dat nou doen? Wij hebben een methodiek ontwikkeld die complexe zaken simpel maakt zodat ook jij je marketing kunt inzetten om meer rendement uit je winkel te krijgen.

 

Ik Onderneem! staat je bij in de vorm van een persoonlijke begeleiding voor beter ondernemen!

 

Ik Onderneem! werkt in verschillende steden in Nederland aan het professionaliseren van winkelgebieden. Hierbij staan ondernemers in het centrum, zonder hen echter geen winkelgebied. Wij begeleiden vaak een collectief van ondernemers in ontwikkelen van hun kennis en kunde. Soms is er behoefte aan 1-op-1-begeleiding, dit is ook mogelijk hiervoor bieden wij onze coaching aan.

Voor meer informatie: klik hier